Lütfen Anasayfa için Tıklayınız >>>
Please Click Here for English >>> Lütfen Türkçe Versiyon için Tıklayınız >>> >>>
ANASAYFA ÜRÜNLER SATIŞ NOKTALARIMIZ MOBİLYA RENKLERİ PVC RENKLERİ OTOMOBİL RENKLERİ ÜRÜN UYGULAMALARI İLETİŞİM
Lütfen Detalar için Tıklayınız >>>
Firmamız, 1994 İstanbul‘da kuruldu. 2001’e kadar yurt içi ve yurt dışında otomotik panjur, mağaza kepenkleri, alüminyum doğrama, cephe sistemlerinin üretim, satış, montaj, servisleri ile taahhüt ihalelerini kazanmış, zamanın da yapmış, iş bitirme belgelerini de almıştır. Ayrıca belirtilen işler de ithalat, ihracat dış ticaretini gerçekleştirmiştir.

Firmamız, 2001 yılından itibaren; "Mobilya, Parke ve Doğrama, Bakım, Onarım, Koruma ve Rötuş Malzemelerinde", Distribitör olarak yurt dışı/içi toptan, perakende satışlarında daima lider, süreklilik sağlayan, farklı, yenilikçi, tecrübe ve başarıyla 20 yıldır ticari faaliyetlerini  yıldır sürdürmektedir.

PVC ve Mobilya Rötuş KalemiMüteşebbis, deneyimli ekibimiz, altyapımız, araştırmacı, dinamik niteliklerimizi belirtebiliriz. Farklı sektörler de ki müşterilerimizin faaliyetleri, sayı çokluğu, talepleri, müşteri odaklı çok özel çözümlerimiz, önder misyonumuza ilave yenilikler, ticari faaliyetlerimizin de sürekli gelişmesine ve büyümemize katkı yapmıştır.

Firmamızın Türkiye Pazarında ki piyasa öngörüsü, deneyimi ve arzusu ile Dünya‘nın ve Almanya pazarın da saygın, mükemmel ürünler kategorisinde ki, 1 Numaralı Boya, Vernik, Ahşap Koruyucuları ile Ahşap Yağlarında Lider Üreticisi CLOU, “Alfred Clouth Lackfabrik GmbH & Co. KG ile 2011 Haziran da Firmamız, Kementaş Boya Sanayi ve Dış Tic. Ltd. Distribitörlük Sözleşmesi” imzalanmıştır.

Ahşap Boya Grubunda ki Alman Partnerimiz CLOU’nun güçlü alt yapısı, uzman, yenilikçi, araştırmacı, disiplinli ekibi ve ar-ge laboratuvarları mevcuttur. CLOU; "Ahşap Boya, Vernik, Koruyucuları ile Ahşap Yağlarında" mükemmel ürün üretim kapasitesi ile yüksek kaliteli sürekli akredite edilen standartlara sahiptir. CLOU’nun geleneksel özellikleri ile Dünya pazarlarında ki ticari faaliyetleri ile öngörülerinden de devamlı faydalanmaktayız.

Portföyümüzün yurt içi, yurt dışında ki değerli müşterilerimizden sürekli, farklı, değişken miktarlar da özel talepleri gelmektedir.

CLOU’nun mükemmel ürünlerini firmamız KEMENTAŞ’ın ekip tecrübesi, organizasyonu ile müşterilerimizin üretim, satış ve servislerine de destek vererek gelişmelerine, kalitelerini yükseltmelerine ekonomik, hızlı, daima doğru, beğeni gören ve yüksek kaliteli ürünlerle çözümlerimizi de sunmaktayız.

Sürekli büyüyen alt yapımızla daha da güçlenerek faaliyetlerimize satış ofisimiz ve depomuzda çalışmaya devam etmekteyiz.

Kementaş Boya Sanayi ve Dış Tic. Ltd. Şti. Uzmanlıklarımız:

Mobilya, Parke ve Doğrama Bakım Onarım Koruma ve Rötuş Malzemeleri & 

CLOU Ahşap İçin Her Şey... Mükemmeli varken sıradan ürünlerle yetinmeyiniz. 

90 Yılı Aşkın Siz’in Ahşap İçin Uzmanınız... Ahşap İçin Ya En İyisi, Ya da Hiç…  www.clou.com.tr

Ahşap Renklendiriciler: Su Bazlı ve Solvent Bazlı zengin renk seçeneklerinde sert ve yumuşak ağaçlar için mükemmel görünüm için…  ve Gomalak

PU Vernik Cila Sistemi: 1K ve 2K ile Zapon LACK Metal Vernikleri

Poliakril Lake Boya Sistemi:10:1, 7:1, 5:1 2:1 Renk Seçeneği: 55.000 Üzeri RAL, Sikkens, Pantone, NC, HEWI ve Metalik Sedefler Tek Sertleştirici, Tek Tiner ve Çizilmez Akrilik Vernikler, Cam, Metal ve Plastiklerde Özel Bağlayıcılarla Kullanımı..

Özellikleri: 1 Tiner ve Sertleştici ile dolgu, boya ve vernik kullanımı. Yangın Geciktirici B 1 ve B 2 Sertifikalı, antibakteriyel ve neme dayanıklı 1 Harter, 1Tiner Dolgu, Boya ve Vernik de  Uygulama Enerji, malzeme ve İşçilik de Süper verim.

Mükemmel Poliakril:10:1 Dolgu Sistemi: İzobariyer Özellikli, "Polyester de Zehire ve Ağır İşçiliğe Paydos!!!"

Bundan Daha Kolayı Olamaz.

Ahşap Kurt Dökücü ve Önleyiciler Reçine Temizleyiciler: Su ve Solvent Bazlıları mevcuttur.

Dış Mekan Ahşap Renklenrici/Koruyucular: Su, Solvent Bazlı ve Metal Effektlidır.

Özelliği: En önemlisi renklendirici/pigmentlerimiz çok ince tanelidir. Ahşaba derinlemesine nüfuz eder, ahşabı dış hava koşullarının mekanik şartları rüzgar, güneş, yağmur, su ve kar ile böcek istilasına dayanıklı, kurt ve mantar oluşumunu önler. Ahşap Renklendirici/Koruyucular fırça ile 2 kat x 1’er gün ara ile uygulanır. -30°C’ye kadar 10 yıl dayanıklı ve “4 yıl Garantilidir.”
Mavi Kelebek Sertifikalıdır.

Ahşap Yağlar ve Wakslar: Tik Yağı, Bangkirai Yağı, Keten Yağı, Tegah Yağı, Parke Yağı, Ahşap Oyuncak grubu Wax İçeren Yağlar, Yağ Pigmentleri, Teak Bakım Setler, Tik Yağları, Tik Temizleyiciler, Parke Yağarı, Antibakteriyel yağlar vb… gibi 30’ı aşkın yağ çeşidi…

Parke Cila Sistemi: 5:1 Su Bazlı Çizilmez Parke Cila Sistemi...

 

 

 

 

 

2013 KAMPANYASI, “Tam Örtücü Rötuş Kalemleri PVC Doğrama, Mdf-LAM, Parlak LAKE ve Tüm Yüzeyler İçindir, 24 Aralık 2012 Fiyat Listesi”
“Tam Örtücü Rötuş Kalemleri PVC Doğrama, Mdf-LAM, Parlak LAKE ve Tüm Yüzeyler İçindir,
Detaylar...
13-17 Ekim 2012 INTERMOB Tüyap-Beylikdüzü Fuarındayız. Yeni Ürün Grubumuz CLOU MÜKEMMEL ALMAN ÜRÜNÜ Kategorisindedir.
Fuarda Standımızda Yeni Ürün Grubumuz CLOU www.clou.de MÜKEMMEL ALMAN ÜRÜNÜ Kategorisinde Ahşap Boya da piyasa da gördüklerinizden, bildiklerinizden daha fazlasını standımızda örnek uygulamaları ile göreceksinz.
Detaylar...
22-24 Mayıs 2012 Boya ve Rötuş Malzemeleri Seminerimiz gerçekleştirildi.
YENİ!!! CLOU Ahşap Boya Grubumuz, Ahşap İçin Herşey... ile Mobilya, Parke ve Doğrama Bakım Onarım Koruma ve Rötuş Malzemeleri Seminerimiz mobilya, yat ve doğrama sektörün de önde gelen üreticilerin ar-ge, üretim, kalite kontrol ve servis personelinin katılımı ile firmamızda gerçekleştirildi.
Detaylar...
2-6 Mayıs 2012 Yapı Fuarına Katıldık
2-6 Mayıs 2012 Yapı Fuarına Alman İş ortaklarımızla Katıldık.
Detaylar...
05-08 Nisan 2012 BAHÇE DÜNYASI TÜYAP FUARI Katılımımız gerçekleşti.
05-08 Nisan 2012 BAHÇE DÜNYASI TÜYAP FUARI Katılımımız gerçekleşti. 7.İstanbul Bahçe Mobilyaları, Bahçe Mimarisi, Peyzajı, Bahçe Bitkileri ve Aksesuarları Fuarı
Detaylar...